УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Цей день в історії » Науковці Львівщини в Українському Реєстровому Козацтві

30-01-2012, 20:23

ЧайківськийНауковці Львівщини в Українському Реєстровому Козацтві

Весною 2011 р. в Українське Реєстрове Козацтво вступив граф Чайківський Тарас Володимирович – кандидат технічних наук, доцент, завідувач лабораторії інноваційних навчальних технологій Національного університету «Львівська політехніка», керівник програми Microsoft Developer Network Academic Alliance, автор більше 50 наукових та 20 навчально-методичних праць.

Цей серйозний крок він зробив свідомо, бо ще з юних літ цікавився історією свого народу. Тому не міг пропустити звитяжну козацьку добу, яка була є і буде взірцем любові до Батьківщини. Основні якості, які ми успадкували від козаків-лицарів: безмежна відвага, самопожертва, любов до краю і свого народу. Віра в Бога надає нам право іти до перемоги в сучасній боротьбі за укріплення держави.

Поряд з потужною науковою та викладацькою роботою велику увагу приділяє поширенню історичної правди, козацької вольності, потуг гетьманів у розбудову Української державності. Активно займається благодійністю, велику роботу проводить серед молоді.

граф Тарас Чайківський - полковник Українського Реєстрового Козацтва займає достойне  місце в лавах старшин. В даний час є отаманом Львівської міської організації Українського Реєстрового Козацтва.

За активну діяльність та проявлену мужність у виконанні козацьких та громадських обов’язків нагороджений:

  • Орденами Архистратига Михаїла ІІІ-V ст.
  • Орденом Святого Георгія
  • Орденом Симона Петлюри ІІ ст.
  • Бронзовим козацьким хрестом.
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...