УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Цей день в історії » папа Франциск

14-03-2013, 13:35

Слава Богу!

Слава новообраному  Святішому Отцю,  папі Римському Франциску

     Новий Папа добре знайомий з нинішнім головою УГКЦ Святославом Шевчуком, який з квітня 2010 року був апостольським адміністратором єпархії Покрови Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі. Якраз на цей час припадає головування кардинала Берґольйо в продовж двох каденцій з 2005 по 2011 рік, у єпископській конференції Аргентини.


     6 листопада 1998 року аргентинський кардинал архієпископ Буенос-Айреса, Хорхе Маріо Берґольйо був призначений ординарієм для вірних східних обрядів, що проживають в Аргентині і не мають власної ієрархії. Мова йде переважно про українців вихідців з Галичини, яких в Аргентині проживає близько 300 тисяч і які в переважній більшості є вірними Української Греко-Католицької церкви.
    Цілком можливо, що українські справи в Римі, а саме надання УГКЦ Патріархату, з обранням нового Папи будуть вирішуватись інтенсивніше та в позитивний бік, - зазначає джерело.
    Водночас, глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав (Шевчук) вказує на те, що Папа Франциск І є вихованцем священика Степана Чміля, який тепер похований у базиліці св. Софії в Римі.

    Він також додав, що з обранням нового Папи Римського можна очікувати на "гарні події". "Кардинал Берґольо завжди опікувався нашою Церквою в Аргентині... Тому будемо сподіватись, що ми справді будемо мати в його особі того Святішого Отця, який дбатиме про нашу Церкву. 

 

     Українське реєстрове козацтво вітає Новообраного Папу Римського Франциска, оскільки ми розуміємо і також проповідуємо, що Бог є Любов і Добро, і тому жити за Його заповідями – це жити у мирі, злагоді й толерантності між людьми, різними соціальними групами, народами та країнами. Ми прагнемо втілювати це в життя.

 Новообраному Папі Римському Франциску, наше козацьке слава! слава! слава!!!

Коментарі до новини (1)
Пише користувач chaykivskyy (15 березня 2013 22:01):
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав запросив Папу Римського Франциска в Україну. Сподіваємось на візит Вселенського Архієрея.
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.