УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Північно-західне МРКТ » Козаки у КНЦ

17-10-2013, 22:49
Будуймо Україну під покровом Пресвятої Богородиці
     У свято Покрови козаки-реєстровців відвідали Кінологічний навчальний центр західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, що у Великих Мостах на Львівщині.  
    У складі делегації були, отаман Північно-західного міжрайонного товариства УРК, генерал - майор Олег Попруженко, отаман Сокальського районного козацького товариства УРК Василь Нідзвіцький, отаман Жовківського районного товариства Олександр Вербило, генерал – майор УРК Петро Хлищ, підполковник УРК Микола Пилипець, майор УРК Петро Моргунов, майор УРК Михайло Годісь та інші козаки. 
     З привітальним словом до присутніх звернувся начальник Центру полковник Валерій Мороша. Отець Роман розповів про історію заснування свята, поблагословив господарів та гостей, побажав добрих здобутків та Божого благословення на добрі справи для процвітання нашої держави. Полковник УРК Василь Нідзвіцький також звернувся з найкращими побажаннями до учасників святкового дійства. На завершення виступу він подарував отцю Роману образ Пресвятої Богородиці для каплички, яка розміщена на території центру. Начальнику Центру панові Мошорі в знак його влади та цілеспрямованості подарував булаву. Ці дари разом з районним прапором Сокальського козацького товариства УРК були посвячені у храмі Петра і Павла, що у Львові.  
    Після урочистостей розпочалися спортивні змагання серед прикордонників, зокрема з футболу, піднімання гирі, стрільба з пневматичної зброї, перетягування канату тощо. У цих дружніх змаганнях, звісно, перемогли сильніші, однак всі учасники з усмішкою на обличчі залишили поле. 
Тим часом козаки ознайомилися з кінологічним центром, його роботою, завданнями та планами керівника. Обговорили питання майбутньої співпраці в галузі патріотичного виховання сучасного покоління. Спадає на думку, чим прикордонники допоможуть у просвітницькій роботі? Ми сподіваємося, що військовослужбовці посприяють в організації екскурсій для дітей та молоді у кінологічному центрі. Але й не менш важливою є моральна підтримка, життєва позиція військових, виконання обов’язку перед Батьківщиною.
Оля Попруженко
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...