УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Прикордонне МРКТ » Спортивне змагання «Козацькі забави»

21-10-2013, 12:13

Спортивне змагання «Козацькі забави»Спортивне змагання «Козацькі забави» днями відбулося у с. Лелехівка Львівської області на території Яворівського національного природного парку. Три роки поспіль організатором забав виступає Художнє профтехучилище №14смт. Івано-Франкове, відповідно учасники змагань – учнівський колектив ХПТУ у повному складі.

Спортивне змагання «Козацькі забави»Даний захід проведений з метою популяризації здорового способу життя та національних традицій, а також присвячений 71 річниці від Дня створення УПА та Дню українського козацтва. Зі святом учасників привітав Василь Гевало - директор ХПТУ № 14 та Михайло Біляк - отаман українського реєстрового козацтва в Яворівському районі, директор Яворівського НПП .

Розпочалося все із пішого походу. Учні з легкістю подолали пятикілометрову відстань і, обравши кожен для своєї команди «курінь», приступили до виконання поставлених завдань.

Спортивне змагання «Козацькі забави»Учні училища змагались за звання кращого в наступних поєдинках: «Армреслінг», «Перетягування линви», «Стрибки в мішках», «Ходіння на ходулях», «Лазання по стовпі», «Закидання кілець» та ін. Також оцінювались емблема, виконання патріотичної пісні та зразковість обійстя.

Переможці отримали основну нагороду – булаву, що символізує владу. Протягом року цей перехідний подарунок буде зберігатися у 34 курені (групі). Переможці у номінаціях нагороджені грамотами.

Оля Попруженко 
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...