УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Побузьке МРКТ » ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ

20-10-2013, 19:05
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ
    19 жовтня у Дублянах Жовківського району відбувся відкритий Кубок Львівської області з Кіокушинкан Карате. Організатором цих змагань був відомий вчитель бойового мистецтва і наставник молоді, отаман Камянкобузького районного товариства Українського Реєстрового Козацтва, володар чорного поясу Володимир Роханський. У змаганнях взяли участь одинадцять команд із західної України. Боротьба була запеклою тому, що всі, хто виходив на поєдинок, мріяв лише про перемогу. 
    Ми також можемо пишатися своїми вихованцями. Адже учень Жовківської школи карате Роман Великий під керівництвом вчителя, майора УРК Богдана Голуба здобув перше місце у категорії хлопці 10-11 років. Він провів три поєдинки, а фінальний бій закінчив на п’ятнадцятій секунді після початку двобою.
    Приємно, що розвиток спорту набуває більшої популярності серед молоді, а козаки Українського Реєстрового Козацтва активно долучаються до такої клопіткої роботи, виховуючи дітей та молодь духовними та патріотичними громадянами. Відомо, що здорова людина - це здорова нація, квітуча держава.    
    Прес - служба Жовківського РКТ УРК
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...