УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Звернення Отамана ЛОКТ УРК

13-10-2016, 22:04

Звернення Отаман Львівського обласного козацького товариства

Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво»

До козаків та козацьких організацій України напередодні свята

Покрови Пресвятої Богородиці

і свята захисників України

 

      Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку здавна вважали заступницею Українського козацтва,воїнів Української повстанської армії, а тепер захисників України, мужність і героїзм, яких викликає повагу кожного патріота нашої держави.

      Брати Козаки. Другий рік іде виснажлива і кровопролитна війна. Народ чекає на реформи і зміни, які пробуксовують. Боротьба за свободу і Державу вимагає неймовірних зусиль нації у протистоянні з агресивним ординським ядерним самодержавним монстром. Як і попередні покоління, так і наше, насипає все нові й нові могили все новим Борцям за волю України. І так до Перемоги, яка прийде мабуть ще не скоро.

       Недолуга державна політика у питаннях подальшого розвитку козацького руху і відродження козацьких традицій позбавляє державної підтримки низки програм, щодо виховання дітей і молоді, які зусиллями громадських Козацьких рухів успішно реалізовувалось протягом багатьох років.

      Захисники України, які ще трохи більше, ніж два роки тому були чимось легендарним, історичним, минулим і не цілком усвідомленим явищем. Та за час новітньої боротьби – від 2014 року – роль цих мужніх юнаків і дівчат, чоловіків та жінок, їхня жертовність стає щораз зрозумілішою і по-справжньому оціненою. Їх хочуть вторити підлітки та діти, про них співають пісні, знімають фільми. І справді кожен, хто не має спромоги чи мужності стати до зброї, може бути переконаний, – ці воїни захистять.

     Та оберігати державу можна не лише перебуваючи на передових позиціях боїв, а практично всюди. Відомо, що якщо кожен почне зміни зі себе, то все кардинально зміниться. В Українців є переконання, якщо кожен хоча б малими кроками пробуватиме щось змінювати на тому місці, де перебуває, і в тих масштабах, які спроможний осягнути, то зміни відбудуться. Адже захистити державу можна, якщо сумлінно і чесно виконувати свої обов’язки на роботі, спілкуючись зі своїми друзями та знайомими державною мовою, їдучи за кордон, дбати передовсім про власний добрий імідж і тим самим репрезентувати націю.

      О тож, живемо в складний і страшний час. Та з іншого боку – це час можливостей. Тож кожен може стати частиною величезного плану побудови держави, її захисту та розвитку. Важливо лише знайти і усвідомити власну роль у цьому процесі.

Брати козаки, де наше місце сьогодні.

Метою діяльності козацьких організацій в Україні є:

- забезпечення реалізації потенціалу козацької ідеї для консолідації українського суспільства;
- підвищення ролі українських козаків та їх організацій у відновленні традицій українського народу;
- залучення козацьких організацій до охорони громадського порядку, державного кордону, культурної спадщини, військово-патріотичного, спортивного та духовного виховання дітей та молоді.

Де наш фронт.

Боротьба повинна йти не тільки за територію, що роблять наші Герої на Сході України, боротьба повинна йти за серця людей і їх значимість для України. Тому, що держава це люди, точно так само, як і Церква, громадська організація, кооперативи тощо. Якщо добиватися такого розуміння в Українців то появиться шанс виграти війну за Україну.

На цьому фронті козацький патріотизм та віра в Бога та в свою Державу повинен бути успішно реалізованими.

Шановні брати козаки та берегині!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим та радісним святом – Покрови Пресвятої Богородиці, що об'єднує нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Нехай це свято наповнює Вас духовною силою задля втілення всіх Ваших мрій і бажань, здійснення добрих помислів та праведних справ.

Бажаємо Вам любові у серці, щастя й добробуту у родині, щирості у взаєминах.

Нехай свято буде окрилене чудовим настроєм та непохитною вірою в кращий завтрашній день.

 

Слава Україні! Слава Українському Козацтву!

Головний отаман Львівського обласного КТ ВГО «УРК»Роман Колодій

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.