УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Привітання берегинь із Днем матері та Днем сім’ї

14-05-2017, 20:37
 
Козацьке вітання нашим берегиням
із Днем матері та Днем сім’ї
      Привітання берегинь із Днем матері та Днем сім’їУ травні, коли Природа-Мати заквітчує Землю пишним перламутровим вбранням, ми відзначаємо незвичайне свято – День матері. Воно порівняно молоде, проте сягає своїм корінням глибин віків. Адже люди особливо цінували тих, хто дарував тобі життя, хто зводив тебе на ноги і вів у великий незвіданий світ. 
     Наших рідних українських матерів завжди відрізняли надзвичайна щедрість душі, безприкладна віра і самопожертва, палка любов і велике терпіння. 
     Це вони – вірні берегині наших родин – самовіддано й дбайливо зберігають сімейне вогнище, вчать своїх нащадків добру, взаєморозумінню, моральності, національним традиціям, громадянським і патріотичним цінностям. 
    І ким би ми не були, чого б не досягли, ми всі у цей день стаємо просто синами і доньками своїх матерів – лагідних, незрадливих і завжди до нас прихильних. 
    Символічно, що День матері і День сім’ї практично збігаються у часі. І справді, неможливо уявити повноцінну родину, де б на чільному і шановному місці не перебувала мати – невтомна трудівниця, завжди жива й надихаюча душа світу – його початок, нескінченність та його безсмертя. 
    Ці два свята, мабуть, – найзворушливіші для кожного серця. Адже всі ми від самого народження і до смерті несемо у душі отой єдиний і неповторний образ своєї неньки, котра завжди зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде щиро любити свою дитину. 
    Тож обов’язково у ці праведні дні провідайте своїх матусь. Вклоніться їм низько, поцілуйте натруджені руки і попросіть прощення за завдані прикрощі.
    Сьогодні українська родина є найважливішим осередком, що зберігає й передає з покоління в покоління невмирущі культурні цінності нашого народу, його багаті національні традиції. Вона – наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка. Гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян.
    Побутує така мудра приказка: «Жіночі турботи ніколи не завершуються». Хочеться від усієї душі привітати всіх наших колег – жінок-матерів, котрі натхненно, творчо й самовіддано працюють у різноманітних сферах навчально-наукового процесу Львівської політехніки, та побажати їм, аби турбот і проблем у них було набагато менше! А ми – чоловіки, своєю чергою, зробимо все, щоб це неодмінно сталося, щоб наші шановні жінки-матері більше часу приділяли родині, вихованню дітей, власному вдосконаленню.
    А ще бажаю Вам безмежного щастя, міцного здоров’я, родинного тепла і достатку, любові та порозуміння з рідними! 
    Нехай ваші діти й онуки – найкращі та найгарніші у світі – приносять вам лише радість, надію та втіху!
Коментарі до новини (1)
Пише користувач RKolodij (10 травня 2015 13:42):
Матуся – рідні очі з-під чола. У кожного із нас вона була. Носила в лоні, молоком годила. Ночей не спала, до грудей тулила. Навчила перші говорить слова, Любити світ і бачити дива. Як вміла, крильми від біди ховала, Про добрий шлях у Господа благала. Як мати є, коли вона жива, Хай задзвенить любові тятива, Стрілою упаде у дім матусі Тепло душі на вишитім обрусі. А як нема, у інший світ пішла, Навіки склавши теплих два крила, Хай добрий спомин йде крізь смутку брилу, Квітками вдячність ляже на могилу.
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.