УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » NY-2016

31-12-2015, 22:34
Дорогі козаки і берегині!
Вельмишановні співвітчизники!
 
У турботах за нашу країну, в наполегливій праці минув ще один рік. Новий рік - це свято-рубіж, коли ми підбиваємо підсумки минулого року і ставимо цілі на наступний. Минулий рік видався складним, насиченим тривожними подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Це був рік суспільно-політичних, справді революційних, перетворень, рік втрат і надій.

Українські реєстрові козаки разом з усією країною захищали Східні кордони нашої держави від агресора, допомагали наближати перемогу, працюючи волонтерами, несли Слово Боже на передову – були щохвилини там, де були найбільше потрібні, бо знали, що найперший обов’язок козака – берегти мир у рідній Батьківщині. Схиляємо голови у глибокій пошані перед тими, хто віддав свої життя, ставши на захист Вітчизни.

Ми з вірою дивимося у рік прийдешній, з надією чекаємо Різдва Христового, бо відчуваємо свою причетність до вселенської радості, любові та перемоги добра над злом, адже Господь народився заради нашого спасіння, заради спасіння усієї Землі.

Від усього серця вітаю вас зі святами Нового року та Різдва Христового. Щиро бажаю, щоб Господь приніс довгоочікувану перемогу, мир і спокій у нашу велику дружню родину, ім’я якій – Україна, наділив кожного з вас Своєю Божественною благодаттю, надихнув на благородні вчинки, зміцнив дух, укріпив тілесно, щоб у ваших оселях завжди сяяло світло Божої Любові, а Його Святе благословення супроводжувало вас, ваших рідних і близьких у кожній справі!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Зі щирою повагою до вас, Гетьман А.І. Шевченко

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шановні брати-козаки!
Вітаю Вас і Вашу родину з Новим роком і Різдвом Христовим!

Бажаю:
Всім Вам на майбутнє і нині:
добробуту й затишку в кожній родині!
Здоров'я в козацькому тілі
і успіхів в кожному ділі!
Миру в країні!
Перемоги над ворогами
і столу багатого із пирогами!
Щиро бажаю свободи і долі!
Гарного свята в родинному колі!  
З повагою, Антін Бобир Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...