УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Північно-західне МРКТ » Сильні духом

1-04-2013, 20:43

Сильні духом

У суботу 30 березня козаки-реєстровці Жовківщини взяли  участь у відкритому чемпіонаті з Кіокушин-кан карате.

    Змагання  відбулися у Кам’янко-Бузькому районі. Туди прибуло 11 команд, які представляли Галичину. Зокрема іванофранківці теж демонстрували свої вміння.  

    Жовківщину представляли Богдан Голуб та його учень Любомир Креховець.  Останній серйозно зацікавився карате місяць тому, однак це не завадило йому зайняти четверте місце у ваговій категорії - хлопці  до 35 кг. Юнакові лише 11  років, а він з першої спроби участі у змаганнях зайняв почесне місце. Вірогідно, що у спорті часом перемагають  не лише досвідчені, а й новачки-початківці. За словами Любомира Креховця, хлопець сам не очікував, що перші змагання виявляться такими вдалими.  Не так він пишається своїм досягненням, як його родичі.  Хлопець щоденно знаходив час, аби приділити заняттям спорту.

    Свій талант продемонстрував не лише учень, а й вчитель – Богдан Голуб  семпай, 2 дан. Він виступив у абсолютній ваговій категорії чоловіки віком від 18 до 35 років. Провів два поєдинки, перший з яких завершив достроково, нокаутувавши суперника на другій хвилині поєдинку. У фіналі Богдан зустрівся із чемпіоном України з бойового самбо Олегом Киніним, що з Брюхович. Глядачам перехоплювало подих, коли вони спостерігали за майстерними рухами супротивників. Їхній поєдинок був вправним та інтригуючим. Спортсмени використали основний час і два додаткові. За одностайним рішенням суддів перемогу завоював Богдан Голуб.

Слід додати, що молодий тренер є учасником організації Українське Реєстрове Козацтво. Її представники намагаються не словами, а на ділі розвивати духовні та фізичні якості молодого покоління.

Слід зазначити, що участь у змаганнях наших спортсменів відбулась за фінансової підтримки районного осередку ВО «Свобода».

 

                                                                                   Оля Попруженко

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...