УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Північно-західне МРКТ » Шлях Воїна

10-02-2013, 13:24

Шлях Воїна

6 лютого в Народному домі «Просвіта», що у Жовкві, відбулась презентація Кіокушин-кан карате. Її організатором був майор Українського Реєстрового Козацтва Богдан Голуб – семпай, 3-ій кю.

 

     Стиль Кіокушин-кан  ліг в основу низки інших контактних стилів карате. Для засновника Кіокушин-кан Масутацу Оями сенс усього його подвижницького життя полягав у відродженні карате як військового мистецтва. Це бойове мистецтво гартує тіло і дух людини, робить його міцним, мов граніт. Сучасний кіокушин карате – це різнобічне бойове мистецтво. Найбільш прогресивною організацією з кіокушин-кан  карате на цей час є «Міжнародна Федерація Кіокушин-кан карате-до».

     Отже, цей захід відбувався під егідою Українського Реєстрового Козацтва. Ця організація сприяє розвитку та вихованню патріотичної та сильної духом молоді. У представлені брали участь  учні Жовківської школи карате. Вони демонстрували свої вміння та навики. Зокрема Тетяна Андрущак, Микола Бик, Дмитро Белута показували тренувальні комплекси «Ката»( послідовність рухів карате, що відповідають різноманітним типам атаки та захисту за ідеальних умов) і «Тамешиварі»(розбивання твердих предметів).  Глядачів надзвичайно вразили виступи братів Прокопів. Адже одному хлопчикові 5 років, а іншому – 8. Їхній учитель – Володимир Роханський спеціальний гість свята. Він Президент львівської міської організації Кіокушин-кан карате, суддя національної категорії Кіокушин-кан карате-до ренмей, семпай, чорний пояс   2-ий дан. Ще одним особливим гостем був тренер Анатолій Ситник.

      Карате – це вид спорту, який пронизаний духом справедливості. Адже недаремно сказано, що розум людини сильніший, ніж її кулаки. Сенс полягає не лише в боротьбі, а в філософії та стилі життя.

  Оля Попруженко

Шлях ВоїнаШлях ВоїнаШлях Воїна

 

 

 

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.