УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Окремі групування » Місто Лева. Здобута Спадщина Середньовіччя

26-01-2013, 22:18

Довідка.

               Лицарський Орден Паладинів – це клуб історичної реконструкції, побудований за взірцем Лицарського Ордену, який займається вивченням та реконструкцією галицької доби та Львова 1385-1415 років. Орден активно займається історичними дослідженнями у форматі «живої історії», організовує фестивалі та проводить історичні експерименти, бере участь у заходах міського самоврядування Львова та веде соціальну діяльність.

     Серед здобутків Ордену – історичний фестиваль «Легенда Львова», що вже втричі проводився у Палаці Потоцьких і познайомив жителів та гостей міста зі справжнім лицарським турніром, максимально наближеним до лицарських турнірів XIV-XV ст. Також Лицарі Ордену Паладинів представляють честь Львова у найбільшому міжнародному фестивалі Європи – відтворенні битви під Грюнвальдом.

      Ще одним важливим заходом Ордену є історичний польовий експеримент «Зимова Варта», що проводиться в монастирі-фортеці отців Студитів в Підкамені. Це справжній зимовий табір у форматі «живої історії»: маневри, кухня, варта, полювання.

 

Довідкув підготував, Верховний отаман - генерал-майор Ярослав Кміт

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.