УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Окремі групування » Козацька Енциклопедія

27-03-2013, 12:45

ЛЬВІВСЬКЕ ВИДАВНИЦТВО  "СТАВРОПІГІОН
ГОТУЄ ДО ДРУКУ ВСЕСВІТНЮ КОЗАЦЬКУ ЕНЦИКЛОПЕДІЮ БОГДАНА СУШИНСЬКОГО

       Це видання, в якому зібрано основні відомості про всесвітній козацький рух, а також про митців, у творчості яких знайшли своє відображення подвиги козацьких звитяжців. Значну частину цього енциклопедичного видання становлять відомості про події та діячів новітнього Козацького Відродження, після розпаду Радянського Союзу в Україні, Росії та в інших незалежних державах, і які – як і чимало відомостей з давньої козацької історії – вводяться в пострадянський енциклопедично-довідковий обіг уперше.

Автор «Всесвітньої козацької енциклопедії» – Богдан Сушинський, відомий письменник та історик, академік, почесний  професор Університету  ”Львівський  Ставропігіон” перу якого належать фундаментальні монографії: двотомне видання «Козацькі вожді України. Історія України в образах вождів та полководців ХV-ХІХ ст.», «Козацька Україна: Хмельниччина», «Князі та полководці стародавньої України», «Історія Чорноморського козацтва ХVIII-ХХ століть», «Всесвітня історія лицарства», «Історія українського лицарства»; популярні романи з історії козацтва «На вістрі меча», «Французький похід», «Вогнища Фламандії», «Шлях воїна», історичні есе «Гетьман Мазепа: повернення до Батурина», «Гетьман Виговський: погляд із ХХІ століття», «Слово про Скит Манявський», «Львівський Ставропігіон: між минувшиною і вічністю». Він здійснив прозову літературну інтерпретацію і дав своє тлумачення Велесової книги – «Велесова книга предків»; автор численних історичних розвідок, опублікованих в періодиці.      

Розрахована на широке коло читачів, «Всесвітня козацька енциклопедія ХV-початку ХХІ століть», безсумнівно, з цікавістю буде сприйнята науковцями, студентами і викладачами вузів, військовослужбовцями та сучасним козацьким лицарством. всіма, хто небайдужий до історії України, історії її невмирущого козацтва, всього всесвітнього козацького руху.

Видання здійснюється за підтримки Львівського Ставропігійського братства.

Звертаємось  до  інвесторів  та  меценатів  допомогти  зреалізувати  цей  унікальний  видавничий  проект. 

Контактні  телефони:  032- 247-42-86;  050 4300255, 096 7575601

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...