УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Структура » Львівське МКТ » Козаки у т. Дружба

18-07-2013, 19:59

Літо в розпалі, козак не спи

Одним із напрямків роботи міського козацького товариства - Забезпечувати постійну або часткову присутність козацького духу в загальноосвітніх закладах, а відповідно у літній період у таборах відпочинку та оздоровлення молоді і дітей.

Метою такої роботи є сприяння фізичному, творчому, духовному, патріотичному та інтелектуальному розвиткові дітей.

Цього літа під пильне освітянське око Львівського міського козацького товариства УРК перебував оздоровчий табір „Дружба” на Львівщині, що  знаходиться в мальовничій околиці села Свірж, Перемишлянського району, в сосновому лісі. Табір відпочинку „Дружба” належить обласному комітету профспілки працівників АПК. В таборі щорічно відпочиває до 900 дітей віком від 8 до 17 років.

Під час другої зміни Козаки МКТ разом з вихователями підтримували розвиток творчого потенціалу дітей, залучали їх до колективної та індивідуальної діяльності.

По закінченню зміни, за поданням начальника служби інформаційної безпеки ЛОКТ УРК, підполковника Романа Колодія було відзначено козацькими грамотами наступних активістів табору:

-                    Педагогічний колектив (вихователів) табору «Дружба» за активну роботу у патріотичному вихованні молоді;

-                    Четвертий загін табору, що гордо називався «Козаки»;

-                    Шостий загін «Левеня», що складався з дітей з вадами слуху і мови, але дуже активних у спортивному відношенні дітей.

В цей день мешканці табору пізнали суть козаків реєстровців та проводжали їх оплесками.

Будемо надіятись, що нам вдалося розбудити в цих молодих серцях бажання бути гідним патріотом  України та назавжди зберегти нових друзів яких вони здобули під час відпочинку.

Козаки у т. Дружба
Козаки у т. Дружба
Козаки у т. Дружба
Козаки у т. Дружба
Козаки у т. Дружба

 
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...