УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Ювілейна академія 425 р УРК

29-06-2017, 06:06

ЗВЕРНЕННЯ-ВІТАННЯ

Головного отамана

Львівського обласного козацького товариства

Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво»

До Високоповажних козаків та Козацьких організацій України з нагоди святкування

525-річчя козацького руху в Україні та 425-ліття українського реєстрового козацтва.

 

ШАНОВНІ БРАТИ-КОЗАКИ ТА ШЛЯХЕТНІ-БЕРЕГИНІ !

 

Козацький рух, який сьогодні відзначає свій 525-річчний ювілей, овіяний мужністю та героїзмом і який викликає у кожного громадянина нашої держави пошану і повагу.

Брати Козаки.Третій рік іде виснажлива, кровопролитна, визвольна війна за незалежність України у 21 столітті. Боротьба за свободу і Державу вимагає неймовірних зусиль нації у протистоянні з агресивним ординським ядерним самодержавним монстром. Як і попередні покоління, так і наше, ціною свого життя здобуває волю Україні. Ми йдемо до Перемоги, ми віримо у перемогу, але зізнаймося одне одному у тому, що вона прийде не так швидко.

Захисники України, які ще відносно недавно у нашій уяві були легендарним та історичним явищем, сьогодні стали реальним оборонцями вітчизни. Сьогодні, в час новітньої боротьби: від 2014 року – до нашого сьогодення, роль цих мужніх українців козацького роду, їхня жертовність стає щораз зрозумілішою і по-справжньому оціненою. Їх хочуть наслідувати діти та юнаки, про них співають пісні, знімають фільми. І справді, ті хто не спроможний взяти зброю чи за віком, чи через хворобу, можуть бути переконаними, що ці воїни захистять їх і рідну Україну.

Діяльність сучасного Українського Реєстрового Козацтва - це пошук ефективних шляхів зміцнення духовності i моралі нашого народу, збереження i відродження національних традицій, формування нового покоління, вихованого на патріотичних традиціях українського народу, національної еліти, освіченої в усіх галузях загальнолюдської культури, здатної позитивно впливати на духовний стан суспільства.

Сучасне Українське Реєстрове Козацтво усвідомлює, що справжнє осердя цивілізованого i національно свідомого суспільства - це сила добра, гуманізму, віри в людину i в її велике призначення, відродження духовності, історичних та патріотичнихтрадицій нашого народу. Адже народ, який витворив одну з найдосконаліших армій світу – козацьку, вже має право бути великим і насправді самостійним.

Важливолише знайти і усвідомити власну роль у цьому процесі.

Брати козаки, де наше місце в сьогоденні.

Метою діяльності козацьких організацій в Україні є:

- забезпечення реалізації потенціалу козацької ідеї для консолідації українського суспільства;

- підвищення ролі українських козаків та їх організацій у відновленні традицій українського народу;

- залучення козацьких організацій до охорони громадського порядку, державного кордону, культурної спадщини, військово-патріотичного, спортивного та духовного виховання дітей та молоді.

Де наш фронт.

Боротьба повинна йти не тільки за територію, що роблять наші Герої на Сході України, боротьба повинна йти за серця людей і їх значимість для України. Тому, що держава це люди, точно так само, як і Церква, громадська організація, кооперативи тощо. Якщо добиватися такого розуміння в Українців то появиться шанс виграти війну за Україну.

На цьому фронті козацький патріотизм та віра в Бога та в свою Державу повинен бути успішно реалізованими.

Шановні брати козаки та берегині!

Прийміть найщиріші вітання від козаків реєстровців.

Нехай це свято наповнює Вас духовною силою задля втілення всіх Ваших мрій і бажань, здійснення добрих помислів та праведних справ.

Бажаємо Вам любові у серці, щастя й добробуту у родині, щирості у взаєминах.

Слава Україні! Слава Українському Козацтву!

Головний отаман Львівського обласного КТ ВГО«УРК» Роман Колодій

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...