УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » ГЕРОЯМ – ПОШАНА, яничарам – кара

28-02-2017, 16:39

ГЕРОЯМ – ПОШАНА, яничарам – кара

У Львові на Личаківському некрополі ховали 47-го Героя Львівщини, що загинув, захищаючи Батьківщину від навали москалів.

Йдучи за труною, Мати Героя голосила: "Сину, ти загинув захищаючи нас усіх, але тут нічого не змінилось на краще. За що ти загинув мій сину?”

Її слова різали слух й не залишали буйдужим нікого з тисяч людей, які справою честі вважали прийти та віддати шану Сину Львівщини, який пожертвував найдорожче - своє молоде життя за усіх нас, за нашу Свободу.

Громада монотонно, з болем та вперто промовляла: "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !”

Ми чули це гасло вже сотні разів. Але зупинімось й належно зреагуймо на материнський біль – чи в Україні щось таки змінилось на краще за минулі три роки після Революції Гідності, хоча б у питанні належного пошанування героїв, подвиг яких є незаперечним?

Ми змушені з сумом визнати, що в Україні пошана до героїв національно-визвольної боротьби існує здебільшого завдяки самовідданості націоналістів.

У реальності, в суспільстві є сотні тисяч "ентузіастів”, зокрема – на високих державних посадах, які жити не можуть, якщо вони щодня, хоча б трішки, не полили лайном українських героїв національно-визвольної боротьби.

Для цих "діячів” день пропав, якщо вони не отруїли комусь душу на предмет "безперспективності українського проекту” чи не посіяли неофітам у душі сумнів щодо доцільності боротьби за українську державу.

Сьогодні перевертні пропонують нам віддати оккупанту Донбас та забути про Український Крим. Це - щоб, мовляв, було менше жертв. Завтра вони радитимуть здати Закарпаття та продати Бесарабію й Буковину.

Якщо ми підемо їм на поступки, то втратимо державу й згодом закономірно отримаємо різню на зразок Батурина, Хуста, Пискорович чи Павлокоми.

Тож на часі слід дати відповідь на запитання - як зробити так, щоб не лише більшість націоналістів, але й пересічні українці згадали власну ГІДНІСТЬ, жили та діяли так, щоб наша держава ставала щодень кращою, могутнішою?

Воістину, завдання гідне Геракла, бо українські авгієві стайні, зокрема в ділянці гідності особи не чищені принаймні сто літ.

У даному контексті задаймо собі питання - чи пересічний грек погодився б слухати, як якийсь геростратик поливав би брудом Геракла на предмет того, що хоч Геракл і герой, але у нього були не надто добре обрізані нігті на ногах, що не відповідає останньому піску моди мажорів?

Нормальна людина за таких обставин принаймні твердо нагадає такому пустозвону, що про героїв можна говорити або добре, або нічого. За тисячі років люди честі витворили та оберігають це правило для того, щоб створювати для молоді приклади для наслідування, які б надихали її на самопожертву в ім’я захисту щастя та свободи свого народу.

У проблемі оцінки героїв дискусія можлива лише в питанні, як доступніше та переконливіше донести до нащадків інформацію про героя. Саме завдяки даному підходу в подальшому об’єктивно створюється такий приклад для наслідування, яким не можливо не гордитися.

Греки не люблять говорити, наскільки жорстокими були правителі Спарти. Але подвиг царя Леоніда і 300 спартанців на забудеться доти, доки житиме хоч один грек, для якого питання гідності особи є святе.

Усі ми були свідками, як покидьок з шаленим ентузіазмом поливав брудом духовний меч українського народу – Кобзаря. Покидька вбили. Донині не відомо, чи його смерть була провокацією ляльководів запроданця, чи вона стала результатом реагування націоналістів. Але, в цілому, ця смерть є закономірною, як і, свого часу, вбивство крайніми націоналістами у 1934 році Перацького, винного у масових кривавих "умиротвореннях” й пограбуваннях українців Галичини та Волині на початку 30-х років ХХ ст.

Для об’єктивності слід наголосити, що у данному питанні не лише крайні націоналісти, але й Митрополит Андрей Шептицький, використовуючи усі можливості та задіявши наявні в його розпорядженні засоби, активно протестував проти цих тотальних звірств під керівництвом Перацького.

Турбує те, що як за вбивство Перацького, так і за вбивство покидька, реалізаторів помсти жорстоко каратимуть. Тобто, як і в часи окупації, так і в добу незалежної України, влада на українських землях надто лояльно ставиться до владоможних катів українського народу та цинічно карає тих, хто відкрито засуджує цих паразитів.

Нещодавні відверто нахабні події в міськраді столиці Слобожанщини під безпосереднім керівництвом Гопи щодо "почесного” громадянина міста є переконливим прикладом цьому.

Нажаль, складається враження, що діючий президент України швидше простить донбаських яничарів, які вбивають українських захисників, аніж амністує протиправні дії тих, хто справедливо покарав покидька.

Така позиція влади не те що не сприяє до захисту пантеону українських національних героїв, але ще більше стимулює інших паразитів до нищення духовності, передусім серед молоді в Україні.

У червні-липні 2016 року український народ шляхом інтернет голосування вирішив, що аеропорт Бориспіль має носити ім’я ГЕРОЯ України Івана Мазепи. Восени того ж року трудовий колектив аеропорту знехтував думкою мільйонів українців та виступив проти присвоєння аеропорту Бориспіль імені ГЕРОЯ України Івана Мазепи. Враховуючи, що на цьому підприємстві працює чимала кількість співробітників спецслужби, стає зрозуміло, що керівництво держави не зробило належних висновків з того, скільки працівників СБУ нас відкрито зрадили в Криму та на Донбасі.

Міністр інфраструктури України того ж дня мав би призначити переатестацію керівників аеропорту. В подальшому за цю ганьбу він зобов’язаний був би звільнив їх усіх без винятку. Подібним чином вчинило керівництво фіскальної служби у січні 2017 року у Львівській митниці з огляду на тотальну корумпованість їїчиновництва.

За пропонованих обставин не складно спрогнозувати, які були б наслідки повторної пропозиції до нового керівництва трудового колективу щодо належного ставлення до думки мільйонів українців щодо присвоєння аеропорту Бориспіль імені ГЕРОЯ України Івана Мазепи.

В існуючій ситуації цілком реально, що керівництво аеропорту Бориспіль невдовзі захоче урочисто святкувати чергову річницю полтавської битви де буде прагнути наголошувати на зрадливості хохлів. А інші високопосадовці акцентуватимуть, що це є думка нороду з якою обов’язково слід рахуватися.

Колись у давнину на карпатське село понадився медвідь-людоїд. Дуже багато шкоди завдавало це чудовисько людям. Як завжди, в громаді знайшовся амбіціний юнак, який ціллю життя поставив собі знищити ворога. Достатньо навправлявшись у мисливському мистецтві, юнак засів на стежці, вислідив чудовисько та вбив його у двобої, зазнавши при цьому численних несмертельних поранень.

Один з односельців згодом покепкував з юнака. Мовляв – який ти дурний. Навіщо було так ризикувати. Принаймні можна було гуртом стати на бій з людоїдом. Викопати яму з пасткою чи ще щось. Менше було б ризику.

Юнак відповів. А де ти був раніше? Чому ти сам це не організував? А тобі відомо, що якщо б ми підступом здолали людоїда, то на його місце б прийшов інший. Бо звірі б розуміли, що ми поодинці є надто вразливі.

А так, коли я власним бойовим мистецтвом у чесному бою здолав це чудовисько, то інші звірі підсвідомо відчуватимуть це. І доки я буду живий, жоден інший людоїд не відважиться підійти до нашого села!

Сучасна українська проблема полягає в одному – нам потрібен президент, спроможний силою закону карати яничарів та стимулювати діяльність справжніх професіоналів на стратегічно важливих державних посадах.

Якщо яничари боятимуться гніву українських патріотів більше, ніж погроз від закордонних вербувальників цих "геростратиків”, то левова частка існуючих нині в Україні проблем миттєво кане у лету.

Питання за тим, коли більшість українського суспільства позбудеться фальшивих гасел псевдодемократії та дасть можливість ЛЮДЯМ ЧЕСТІ прийти в Україні до влади, відновити дію законів та віддавати ГЕРОЯМ належну їм ПОШАНУ, а яничарів-високопосадовців - усувати від незаслужено займаних посад з подальшою карою за зганьблення Честі і Гідності Героїв України та за нанесену шкоду Україні зловживанням ними владою.

І тоді жоден кривавий карлик зі сходу, чи з заходу, півночі, чи півдня не посміє пхати носа у наші справи. І так буде!!! Бажано, щоб пошвидше.

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.