УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Козаки ЛОКТ Про зустріч Папи і Кирила

25-02-2016, 17:42
Відповідь на звернення Гетьмана від отамана північно західного МРКТ
     Зовсім не зрозуміло кому призначено звернення, його ціль, що хочете цим сказати п. Гетьман. Виникає враження, що йде дорікання українським церквам, а московський патріархат вихваляєте.
     "Усвідомлюючи всю ситуацію, яка зараз склалась між українським і російським народами, зростаючу міжнародну ворожнечу, відоме усім ставлення до цих подій світової спільноти, треба зазначити, що Росія через православну церкву змогла зробити таку зустріч і підписати спільну заяву з людиною, яка має неперевершений авторитет у всьому світі, а Україна, у якої можливостей зробити це набагато більше, ніж зараз у Росії, не змогла".Досить ганьбити рідну Державу. Москвин підписав якусь заяву і це велике цебе. А ми разом з Папою молимось за Україну, за воїнів які захищають нашу землю від тих же москвинів, за вимушених переселенців, за загиблих, за втрачене майно і тому подібне. Це на вашу думку, що ? нічого не значить? Скільки церкви збирають коштів для АТО, переселенців і тому подібне. За яке примирення йдеться? На сході бойові дії, в Сирії бойові дії. Яке примирення? Чому ми маємо піддаватися на московську пропаганду? Поясніть. Яке примирення коли сусідня держава вводить війська на чужу територію? чому московські люди йдуть до нас воювати і вбивати нас?
     Історичні зустрічі керівництва УРК це добре. "Україні конструктивний і дружній діалог з Главою Католицької церкви потрібен набагато більше, бо в нас є Українська Греко-Католицька церква, якій потрібна допомога, так як і православним церквам." УГКЦ має дуже конструктивний діалог з Папою. Вони йому просто підпорядковані. За яку допомогу Українській Греко-Католицькій церкві йдеться? яка допомога іншим церквам? Це чия мисль? Хто у нас такий експерт? Яка буде реакція у цих церков? Чи це нам потрібно? Хіба церкви беруть позики та кредити? Це патання до влади.
Вважаю таке звернення безглуздим.
 Олег Попруженко
Коментарі до новини (2)
Пише користувач RKolodij (25 лютого 2016 17:43):
Я дуже обурений опублікуванням заяви на сайті УРК. На нашу думку ніхто уваги не звертає. Ми для них як електорат для політиків. Нема ніякої ВГО УРК. Олег Попруженко.
Пише користувач chaykivskyy (2 березня 2016 19:43):
Текст Декларації, де виносяться духовні моменти, будуть забуті у короткому часі, а в Московській Патріархії вони взагалі ніколи не приймалися. Залишиться політична частина: легітимація МП і “руського міра”.
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.