УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » До уваги отаманам! Рішення Ради Генеральної старшини ВГО УРК

6-02-2015, 12:55
Рада запропонувала Генштабу Українського Реєстрового Козацтва:

1. Активізувати допомогу козацьким підрозділам УРК, що наразі перебувають у зоні бойових дій за рахунок членських внесків старшого офіцерського складу, які збираються на рахунках УРК та благодійної діяльності.

2. Сформувати на базі козацьких організацій Тернопільської і Харківської областей ще дві козацькі роти у складі батальйонів ВСУ і МВС України.

3. Посилити контроль за зібранням коштів, технічних засобів, одягу, продуктів харчування для цих козацьких підрозділів обласними і міськими організаціями ВГО УРК та особисто козаками і берегинями УРК.

4. Для ефективного виконання рішень Ради Генеральної Старшини зобов’язати отаманів обласних товариств зробити все необхідне для погашення до 28 лютого 2015 року заборгованості по сплаті членських внесків старшим офіцерським складом УРК за 2014 рік та взяти під особистий контроль це питання у 2015 році.

5. До 1 березня поточного року Гетьману УРК слід надати на розгляд реєстр полковників, генералів і маршалів, які не сплатили членські внески за 2014 рік для виключення їх з офіційного реєстру Українського Реєстрового Козацтва, за несплату членських внесків.
Накази про їх виключення з лав УРК, по кожному особисто, розмістити на офіційному сайті ВГО УРК та надрукувати у загально-національній газеті «Україна Козацька».

6. Заборонити використання старшим офіцерським складом особистих членських внесків на будь які цілі без дозволу Генштабу УРК.
Нагадаємо, що у кожного полковника і генерала УРК для виконання статутної діяльності і допомоги козакам, які проходять службу у зоні АТО повинні бути фінансові надходження від козаків і берегинь, як мінімум одного полку або однієї дивізії (від 300 до 1000 козаків), що значно більше розміру внесків від старшого офіцерського складу будь якого підрозділу УРК. 
Наша Батьківщина перебуває у небезпеці! Саме тому на її захист треба залучити кожного козака і берегиню особисто, нагадати про відповідальність у справі захисту нашої країни тим чином, який є найбільш корисним та плідним у цій справі! 
Генштаб УРК щомісяця буде надавати довідкову інформацію про участь козаків і берегинь в АТО до Адміністрації Президента України та зберігати цю інформацію в електронній базі УРК для звітності.

Начальник Генерального штабу
Генерал-лейтенант УРК
Тараненко С.І. 
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.