УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » З Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

31-12-2014, 15:58
З Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!
 

    Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку у своїй історії – історії України і своєї власної. Ми традиційно згадуємо головні події року, що минає. Чим запам’ятався 2014 рік? Що доброго й корисного зробили ми? Яким він був для рідної Вітчизни? 

    На жаль, доводиться констатувати, що минулий рік став найважчим, найдраматичнішим у новітній історії незалежної України. Підступна і зрадницька російська анексія Криму, виснажлива й кривава бойня на Сході України, розв’язана проросійськими сепаратистами та зовнішнім агресором, забрала життя тисяч українських людей. Глибока економічна криза болюче вдарила по добробуту всіх українців. 

    Проте маємо й цілу низку позитивних фактів і обнадійливих новин. Україна підписала угоду про асоційоване членство в Євросоюзі. Парламент днями ухвалив рішення про зняття позаблокового статусу України. 

    Сьогодні доводиться захищати свій доленосний вибір – стати повноправним членом європейської сім’ї народів. Тому, як ніколи раніше, перед кожним постає нагальне завдання допомогти своїй Батьківщині здолати ворога, конкретними справами зміцнити її суверенітет, територіальну цілісність та незалежність. 

    Яскравим прикладом високого патріотизму стала активна участь козаків нашого товариства у Революції Гідності. Саме вона поклала початок історичним перетворенням у нашій державі. Завдяки цьому ми отримали цілком нову країну, всі ми піднялися на принципово новий щабель громадянської зрілості, зробили рішучий крок до утвердження у нашому суспільстві принципів громадянського суспільства. 

    Озираючись на пройдений шлях, можемо впевнено сказати, що минулий рік ми прожили недарма. Незважаючи на нинішні драматичні обставини, ми стали сильнішими! І ця добра та тверда сила торує наш подальший шлях. 

    Наступний 2015 рік буде, без сумніву, дуже непростим. Він багато в чому визначальний щодо руху України обраним вектором європейського цивілізаційного розвитку. Перед усіма нами нині постає надзвичайно відповідальне завдання якомога глибше і всебічно проаналізувати пройдений країною шлях та на цій підставі дати системний і обґрунтований прогноз руху вперед. І тут роль вітчизняних Козацьких товариств важко переоцінити. 

    Нашим девізом повинно бути вислів - Дивись вперед з надією, назад – із вдячністю, вгору – з вірою, а довкола – з любов’ю!

    Бажаю, щоб у наступному році Віра, Надія і Любов проросли у вашому житті глибоким корінням. Нехай щастя близького, довірчого спілкування живить ваше єство і відкриває нові можливості для його очищення та духовного наповнення! 

    І нехай ці свята – вісники оновлення, сповнення нових мрій та сподівань – принесуть вашим родинам мир, добро, злагоду і достаток! 

  З Новим 2015 роком, шановні Брати Козаки!

Христос рождається! Славімо Його!
 
 Прес служба ЛОКТ УРК 
Коментарі до новини (1)
Пише користувач RKolodij (31 грудня 2014 15:46):
Вітання від Гетьмана УРК А.І.Шевченка>>>> Шановні козаки та берегині! Хай Новий рік приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі дерзання і злети. Бажаю Вам міцного козацького здоров'я і земного щастя, віри, творчої наснаги і оптимізму, сімейного затишку і благополуччя, подальших успіхів та здійснення усіх життєвих планів у новому році. Нехай супутниками Вашого життя завжди будуть успіх і радість, добро і щастя! Прошу Господа Його поіменного благословення для кожного із нас і наших близьких, берегинь і козаків, а також і в подальшому надавати нам більше духовності, любові до людей, віри і надії. Наш Отець, прошу Тебе укріпити наш патріотизм до нашої Неньки-України, у ці складні часи будь поряд з кожним із нас, а ми будемо намагатись бути поряд з Тобою! Гетьман Анатолій Шевченко

Хай рік вівці годує й зігріває, Мрій промінці засвітить понад плаєм. Настане мир в курних степах Донбасу, А влада й ми не гаємо вже часу. І Україна стане в світі знана, Як величава та заможна панна. Хай Матір Божа дасть нам знов опіку І доля гожа вже буде до віку! Христос народився! Голова профкому працівників Національного університету “Львівська політехніка” В.Гайдук
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.