УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » З любов’ю до людей

10-10-2014, 19:28

З любов'ю до людей

З любов’ю до людейЩира усмішка завжди прикрашає його обличчя. Він рішучий, активний, цілеспрямований і водночас дружелюбний, комунікабельний та надзвичайно привітний.  Все це про Віктора Панила –  генерала Українського Реєстрового Козацтва, нашого чемпіона з боулінгу.   Хвилею свого позитиву він огортає своїх співрозмовників. Пан Віктор надзвичайно добрий та чуйний і це не голослівні заяви, адже насправді цьогорічного літа він проводив благодійні акції для дітей із певним соціальним статусом, які відпочивали у спортивно-оздоровчому таборі «Росинка», що у Жовківському районі  на Львівщині, поблизу с. Зіболки.

З любов’ю до людейУ червні та серпні юні відпочивальники мали можливість відвідати боулінг-клуб (м.Львів) та позмагатися безпосередньо із чемпіоном Віктором Панилом. Спершу він провів майстер-клас, на якому розповів усі нюанси та деякі секрети успіху. За його словами аби перемогти, слід багато працювати над собою та вміти концентрувати увагу. Діти, яким пощастило поспілкуватися із чемпіоном, дізналися для себе чимало нового та цікавого не лише у галузі боулінгу.

З любов’ю до людейНайбільше юним відпочивальникам сподобалися змагання між командами, на які їх поділили. Кожен з учасників міг спробувати свої сили. І кілька дітей, ймовірно, неочікувано навіть для себе були здивовані своїми чудовими результатами. «От ми й відкриваємо нові таланти,» –  підсумував Віктор Панило.

З любов’ю до людейНе можна оминути увагою солодке частування, яке приготував для дітей у подарунок організатор цієї акції. Крім того, у табір «Росинка» вихованці повернулися не з пустими руками, а з солодощами, які теж передав усім відпочивальникам Віктор Панило.

Як бачимо, цей козак подарував діточкам радість і щастя, а натомість отримав вдячні дитячі погляди та щиру ласкаву усмішку.

Оля Попруженко
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...