УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » ЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУ

21-08-2014, 20:06

ІДЕЯ,

 ЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУ

   4 серпня 2014 року відбулося виїзне засідання Козацької Ради Львівського обласного козацького товариства Українського Реєстрового Козацтва в оздоровчому таборі «Росинка», що на  Жовківщині.

 ЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУ ЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУЩО ОБЄДНУЄ ПОКОЛІННЯ І ДЕРЖАВУВ урочистій атмосфері козаків реєстровців зустрічали діти та молодь.  Святковою колоною вони рушили на майдан де відбулося  зібрання. Вітер розвівав жовто-блакитні та козацькі знамена. Небо вкрилося хмарами. З усіх сторін навколо табору била блискавка та гримів грім. Десь там неподалік  проходила гроза. Але  це ніяк не могло перешкодити проведенню запланованого. Спочатку прозвучав гімн України. Далі з привітальним словом виступив директор оздоровчого табору «Росинка», підполковник Українського Реєстрового Козацтва Лука Павлюк. Він представив гостей, які завітали до табору.  Це  отаман Львівського обласного  козацького товариства Українського Реєстрового Козацтва Василь Павлечко, начальник штабу  Львівського обласного  козацького товариства Українського Реєстрового Козацтва Андрій Костишин, отамани, члени козацької ради Віктор Панило, Михайло Кожушко, Василь Нідзвіцький, Зіновій Цимбалістий, Олег Попруженко. Також були присутні заступник отамана Сокальського районного козацького товариства УРК Михайло Годісь та лейтенант УРК Василь Смуляк. Особливо приємно було привітати на святі Антіна Бобира головного редактора козацької газети «Україна Козацька», та Світлану Черкашину  директора Донецької загальноосвітньої школи-інтернат №8. Після  привітань за багаторічну самовіддану службу Василь Павлечко вручив Луці Павлюку козацьку нагороду, медаль «10 років Українському Реєстровому Козацтву». А далі розповів про  Українське Реєстрове Козацтво та запропонував бажаючим вступити до козацьких лав. Охочих виявилося чимало. Майбутні козачата з хвилюванням читали текст присяги, цілували шаблю та державне і козацьке знамено.

 Після закінчення обряду посвяти майор УРК Богдан Голуб із своїми учнями провів показовий виступ з Рукопашу Гопак. Присутні з захопленням спостерігали за виступом козаків.

 Після цих заходів відбулася козацька рада.

На засіданні ради розглядали питання:

  Звіт про діяльність  Львівського обласного козацького товариства Українського Реєстрового Козацтва за червень, липень 2014 року.

  Інформація про проведення Великої Козацької ради у місті Києві, питання які пропонуватимуться на розгляд ради та обрання делегатів.

  Про сплату членських внесків.

  Після завершення козацької ради господарі частували гостей  смачним, козацьким кулішем.  

  Козацька ідея є однією з небагатьох, навколо якої потрібно об’єднувати нашу державу і народ. Старше покоління повинне передавати молоді дорогоцінну спадщину наших прадідів. Честь і відвага, самопожертва і патріотизм повинні бути основою нашого життя. Таким шляхом і йдуть козаки реєстровці Львівщини.

                                                                           О. Попруженко.

 

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.