УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Лист підтримки - Попруженку О.М.

9-04-2014, 15:57
Народним депутатам Жовківської народної ради 
Голові Львівської ОДА                                             Голові Жовківської РДА
ЛИСТ ПІДТРИМКИ
      Ми, козаки Львівського обласного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації "Українське Реєстрове Козацтво” Метою діяльності якої є сприяння розбудові України, як суверенної, самостійної та незалежної, демократичної та правової держави, з козацькою моделлю демократії, яка гармонійно поєднує вольності і свободи людини з дисципліною та порядком у державі, звертаємось до Вас з листом на підтримку Попруженка Олега Миколайовича на посаду заступника голови Жовківської районної державної адміністрації у Львівській області.
      Ми переживаємо непростий, але багатий на події час. Він запам'ятається важливими й знаковими подіями в історії сучасної України. Ми стали свідками того, як в країні розпочалося формування демократичного громадянського суспільства, символом якого став Євро-майдан, який функціонує (як на нашу думку) за козацькою моделлю демократії.
      Українське реєстрове козацтво, висловило свою щиру підтримку стратегічному курсу України на євроінтеграцію і закликає своїх побратимів докласти всіх зусиль, щоб реалізувати довгоочікуване асоційоване членство України в Євросоюзі. Також маємо розуміти, що Український народ прагне бути господарем на своїй землі та встановлювати свої зрозумілі кожному громадянину порядки, де захист прав і свобод громадянин є головною метою осіб, яка беруться організовувати владу в Україні. Власне українські козаки є єдині в проявах волелюбності наших співвітчизників, що проявляється через спротив який ми спостерігаємо на майданах України.
      В сьогоденні тісно переплелися старі і нові протиріччя державотворчих процесів, що посилюють кризові тенденції в політиці та ідеології, економіці і науці а також у міжособових стосунках. Відсутність кардинального підходу до вирішення вище згаданих проблем, ще більше загострює протиріччя людина-держава, підвищує соціальну напруженість в суспільстві. Це знижує рівень життя населення, що приводить до соціальних потрясінь і революцій.        У такій ситуації розв’язання проблеми лежить у площині Формування Громадянського Суспільства на основі системи громадянського самоврядування.        Ми реєстрові козаки даним листом підтверджую, що Попруженко О.М. понад 10 років є нашим активним побратимом і Отаманом Північно-західного міжрайонного козацького товариства, реєстр якого налічує 215 козаків у Жовківському регіоні. Попруженко О.М. професійно та сумлінно виконує покладені на нього обов’язки, а саме:
- надавав практичну допомогу в організації формувань громадського порядку, (зокрема козаками жовківщини підтримувалась охорона Євро-майдану м. Львова, та участь у формуванні самообороні Євро-майдану м. Києві);
- сприяв роботам щодо розробок питань з національної ідеї. Усіляко підтримував створення шкіл козацького вишколу та надання допомоги у проведенні виховної роботи серед юнацтва та молоді в місцевих козацьких органiзацiях;
- проводив роботи зі зміцнення зв`язків УРК з органами виконавчої влади на місцях і громадськістю.
    Попруженко О.М. володіє аналітичним мислення, цілеспрямований, безконфліктний та професійний фахівець, яких характеризується тільки з позитивної сторони.
     Отже, ми просимо Вас при розгляді претендентів на посаду заступник голови Жовківської РДА віддати перевагу п. Попруженку О.М., оскільки він є чесний патріот Української державності, який попередньою своєю діяльністю доводив не раз, що захист прав і свобод громадянин є його головною метою. Також ми впевнені, що п. Попруженко О.М. здатний відновити довіру людей до державних та громадських органів управління.
Рада отаманів Львівського обласного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації "Українське Реєстрове Козацтво” 
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.