УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Звернення до колег УРК та козацьких товариств України

2-03-2014, 10:30

ШАНОВНІ БРАТИ КОЗАКИ !

 

Наша держава переживає надзвичайно драматичні і трагічні події. Нехтуючи нормами міжнародного права, укладеними договорами і домовленостями, Російська Федерація ввела на територію суверенної й незалежної України свої озброєні загони без пізнавальних знаків для підтримки сепаратистських сил. Під надуманим приводом захисту прав російськомовного населення в Україні антиукраїнські сили чинять беззаконня і безлад, чим переслідують мету порушити суверенітет і територіальну цілісність Української держави.

Також у засобах масової інформації Росії ведеться проти незалежної України брутальна пропаганда сепаратизму та розколу України, свідомо поширюють неправдиву інформацію про заборону спілкуватися російською мовою, про вбивства людей, про хаос, про «фашистський розгул» тощо.

Звертаємося до своїх колег та всіх козацьких організацій у Криму, на Сході і Півдні України зробити все можливе, аби зберегти цілісну незалежну соборну Українську державу та зберегти моральний дух.

Вважаємо за необхідне ініціювати проведення у найближчий час представницького зібрання активних членів ВГО УРК. Головною темою обговорення на цьому зібранні мають стати питання активізації нашої участі в справі консолідації країни.

Віримо в Україну й закликаємо всіх працювати задля її майбуття в європейській спільноті вільних суверенних демократичних держав.

Прес-служба ЛОКТ УРК
Коментарі до новини (3)
Пише користувач Brandirarma (11 лютого 2018 08:23):
, . , - .[url=http://./shop/lyustry] [/url] , . . , - , . , . , [url=http://./shop/svetilniki] [/url] , . [url=http://./] [/url]!;)
Пише користувач Greyddp (20 лютого 2018 06:46):
? - http://bit.ly/2CqMXQW 25 . : Manimo - lead *money**
Пише користувач Michaelgoche (25 квітня 2018 00:17):
[url=http://meblevozka.kiev.ua] [/url]
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.