УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Свята Покрови у Львівському державному університеті внутрішніх справ

23-10-2013, 11:37
Реєстрові козаки на урочистостях з нагоди Свята Покрови
у Львівському державному університеті внутрішніх справ
     З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці і Дня козацтва та воїнів УПА у Львівському державному університеті внутрішніх справ на навчальному полігоні в селі Верещиця Яворівського району відбулася урочистості. У заходах узяла участь генеральна старшина Українського реєстрового козацтва.
       Привітав студентів наказний гетьман Українського реєстрового козацтва Західного регіону Володимир Кожан, який також є членом вченої ради цього університету. Отаман Львівського обласного козацького товариства Василь Павлечко звернувся до майбутніх міліціонерів з вітальним словом та настановами на їхню майбутню професію та побудову Української держави.
    Свята Покрови у Львівському державному університеті внутрішніх справ Від імені Володимира Кожана Василь Павлечко вручив спудеям примірники монографії "Бог і Христос", автором якої є гетьман Українського реєстрового козацтва Анатолій Шевченко. Завершилося дійство парадним маршем студентів. Також привітали студентів настоятель місцевої православної церкви отець Іван та керівники університету. Загалом учасниками урочистостей стали близько 600 людей.
Прес-служба ЛОКТ УРК
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...