УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » 500-річчя з дня заснування с. Волиця

9-08-2013, 10:53
Півтисячолітній ювілей: святкуємо разом
 
    У неділю 4 серпня на майдані поблизу церкви у с. Волиця, Жовківського району, що на Львівщині, святкували 500-річчя з дня заснування.
    Урочисті заходи розпочалися зі Святої Літургії та Молебня біля каплички Матері Божої. Святі отці поблагословили своїх парафіян та зичили душевного спокою і ласки Божої у всіх починаннях. Опісля дійство перемістилося на величну сцену. Із словами привітання до глядачів зверталися гості. І їх було багато. Жителі Волиці раділи, що їх не оминули увагою ні Василь Пазиняк – народний депутат України, ні Іван Бокало – депутат Львівської обласної ради, ні представники місцевої влади. Гості дарували  ікони Богоматері, аби вона охороняла воличан.
    Особливе захоплення викликало привітання козаків-реєстровців. Адже на це дійство завітали: Олег Попруженко – отаман міжрайонного Північно-західного козацького товариства УРК, Петро Хлищ – отаман Жовківського  районного козацького товариства УРК, Василь Нідзвіцький – отаман Сокальського районного козацького товариства, який надав фінансову допомогу при підготовці свята, підполковники УРК Ярослав Ребець та Остап Голінка. У привітанні козаки зазначили, що при владі не може бути та людина, яка байдужа до України. Саме тому ми  повинні при виборі керівників держави звертати увагу на їхню любов до нашої Батьківщини та патріотизм. «Всі говорять про сильну руку, але ніхто не говорить про сильну голову»,  –  додав Петро Хлищ.
   Не забула привітати Волицю делегація з Черкащини. Вони привезли чудовий коровай із найкращих сортів пшениці. На свято прибув виходець із Волиці, який зараз працює і проживає у США. Він радо знайомився із своїми земляками.
    Щодо концертної програми, то родзинкою вечора був виступ переможця шоу «Україна має талант» - 2013р. – «Лісапетний Батальйон». Також співак і аранжувальник Михайло Мода та заслужений артист України Микола Янченко розважали публіку захоплюючими виступами.
    В результаті всі залишилися задоволеними. Присутнім  запам’ятались гучні постріли козаків із гармати та смачний куліш.
    500-річчя з дня заснування с. Волиця
500-річчя з дня заснування с. Волиця
500-річчя з дня заснування с. Волиця

 Оля Попруженко.

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...