УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » Свято героїв у Львівському регіоні

21-05-2013, 13:43
У Львові відзначать Свято Героїв. Заходи
У рамках відзначення Свята Героїв на Львівщині відбудеться низка заходів.
 
 
     Товариство «Просвіта» Львівської політехніки запрошує на мітинг та покладання квітів до пам’ятника Кобзареві
Рада Товариства «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє, що в середу, 22 травня 2013 року, відбудеться мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди річниці його перепоховання на Канівській горі. Початок о 15:00.
 
      У четвер, 23 травняпоминальна Служби Божої за Євгеном Коновальцем в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) та покладання квітів до пам’ятної таблиці Євгенові Коновальцю у Львові. Цього ж дня в рідному селі Євгена Коновальця, в храмі Архістратига Михаїла (с. Зашків, Жовкіський район), відправлять заупокійну Святу Літургію. Потім відбудеться покладання квітів до пам’ятника Євгенові Коновальцю за участі керівництва та депутатів Львівської обласної ради, районної влади та громадськості. Також учасники урочистостей відвідають «Історико-меморіальний музей полковника Є.Коновальця» в селі Зашків.
      У неділю, 26 травня, святкування на честь Героїв розпочнуться з покладання квітів від обласної та міської влади до пам’ятника Тарасові Шевченку (м. Львів, проспект Свободи) та до пам’ятника Романові Шухевичу (с. Білогорща). У селі Білогорща буде даний старт вже традиційної естафети Львівського державного університету фізичної культури за маршрутом: площа навпроти пам’ятника Р.Шухевичу – Меморіал УГА на Личаківському кладовищі у Львові.
      Також у Білогорщі відбудеться урочисте відкриття відновленої пам’ятної таблиці на території музею Романа Шухевича.
 Продовжаться урочистості покладанням квітів від обласної, міської влади та громадськості до пам’ятника Степанові Бандері (м. Львів), після чого відбудеться урочисте віче. Також того дня святкові колони пройдуть вулицями Львова за маршрутом: пам’ятник С.Бандері, вул. Бандери, вул. Коперника, пр. Свободи. На проспекті Свободи пройде фінальна частина конкурсу на кращу учнівську чоту.
      Завершаться святкові заходи на честь Свята Героїв виконанням дефіле військовим оркестром Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного.
 Повідомлення від прес-служби Львівської облради.  
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...