УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Новини » КУЛЬТУРА, ОСВІТА і НАУКА ЗБЛИЖАЮТЬ НАЦІЇ

18-12-2012, 10:55

КУЛЬТУРА, ОСВІТА і НАУКА ЗБЛИЖАЮТЬ НАЦІЇ

     17 грудня 2012 р. у приміщенні Львівського готельного комплексу ”Супутник” відбулась цікава зустріч львів’ян, представників еліти Львова з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні паном Антоніо Фернандо Круз – де-Мелло. Цю зустріч організував Почесний Консул Республіки Бразилії у Західній Україні пан Петро Малех, член Львівського обласного козацького товариства, генерал-лейтенант українського козацтва.

     Основною темою спілкування була презентація-відкриття у Львові кінофестивалю сучасного бразильського кіно. У кінозалі ”Супутника” сьогодні була представлена перша цікава міфологічна кінострічка в оригіналі з субтитрами українською мовою.

    У виступах двох дипломатів, Посла і Почесного Консула, червоною ниткою виділялось питання необхідності подальшого розвитку активної співпраці між двома нашими народами - Бразилії та України.  Владика, присутній на церемонії, благословив всі добрі починання у налагодженні такої співпраці.

    Львівське козацтво на зустрічі представляли отамани козацьких підрозділів Василь Павлечко та Ярослав Кміт, представник міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, а також взяв активну участь у цій зустрічі заступник отамана Львівського обласного козацького товариства УРК Михайло Кот.

З великою цікавістю Посол Бразилії в Україні п. Антоніо Фернандо Круз – де-Мелло вислухав привітання Василя Павлечка, в якому отаман ЛОКТ УРК коротко розказав про історію українського козацтва, його роль в житті українського народу і подарував Пану Послу на пам’ять про цю зустріч оригінальний козацький символ - знак Львівського обласного козацького товариства УРК, який був прийнятий з вдячністю.

     Ми впевнені, що пан Посол з цікавістю сприйняв розповідь про героїчне минуле українського козацтва і відчув його великий потенціал в справі подальшої розбудови нашої держави.

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.