УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Накази » Пропозиції Ген.штабу ВГО УРК

31-08-2015, 13:01
Пропозиції Генштабу ВГО УРК щодо підготовки річних звітів на Великої Раді, що відбудеться у м. Київ 12.09.2015 року 
       Генштаб ВГО УРК прийняв рішення: підготувати та видати у кольоровому паперовому варіанті історичний літопис (монографію) з фотографіями подій про участь козаків і берегинь Українського Реєстрового Козацтва у становленні і захисті своєї держави України тиражем 5000 екземплярів.
Генштаб сподівається, що сучасні українці і наші нащадки ознайомившись з цією інформацією будуть вдячні реєстровцям України, які сумлінно виконали свою історичну козацьку місію, за допомогою якої Україна відбулась як міцна Держава європейського рівня. У зв’язку з тим, що Україна зараз перебуває у складному становищі щодо збереження цілісності та незалежності Держави, Генеральний штаб ВГО УРК рекомендує обласним отаманам ВГО УРК активізувати діяльність щодо участі козаків і берегинь у підвищенні обороноздатності України. Генштаб ВГО УРК пропонує делегатам Великої Ради ВГО УРК (12.09.2015р.) свої виступи починати зі звітів про свою діяльність і діяльність обласної організації, зокрема підкреслити наступне:
1. Вклад обласної організації і конкретних козаків (п.і.п.) та берегинь у підвищенні обороноздатності України, зокрема службу у ВСУ, МВС, СБУ, Прикордонних військах, Нацгвардії, добровольчих підрозділах або волонтерську діяльність, що повинно бути підтверджено документально;
2. Оголосити списки козаків і берегинь з вказівкою їх посад та звань, що брали участь у складі окремих козацьких добровольчих батальйонах і ротах ВГО УРК зокрема участь у бойових діях у зоні АТО (посади у цих підрозділах і термін перебування);
3. Оголосити прізвища козаків і берегинь яки отримали державні нагороди від Президента України,
4. Оголосити прізвища козаків і берегинь яки отримали військові звання у ВСУ, МВС, СБУ, Прикордонних військах і Нацгвардії.
Наказ для скачування009155020.pdf [292.83 Kb] (cкачувань: 5)

З повагою, Гетьман Анатолій Шевченко
Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.