УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Накази » Звернення Ген-штабу ВГО УРК до МВС України

29-05-2015, 11:35

Звернення Генерального штабу ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» до Міністра внутрішніх справ України

 Вельмишановний Арсене Борисовичу! 

        В структурі Міністерства внутрішніх справ України виконує бойове завдання з охорони міста Лисичанськ Луганської області козацький добровольчий батальйон «Торнадо». Мешканці Лісічанська постійно висловлюють подяку бійцям, яки охороняють у місті громадський порядок та їх спокій, допомагають їм харчовими продуктами та одягом. Треба зазначити, що під час бойових дій і чергування, бійцями батальйону була призупинена незаконна торгівля, що у великій кількості здійснювалась автомобільним та ж.д. транспортом між комерційними структурами, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях та комерційними структурами, які знаходяться у містах Лисичанськ та Харків. Але це не сподобалось комусь з керівництва міста, як наслідок була спроба знищити незговірливий батальйон. Для цього, спочатку була злочинно "злита” у відкритий доступ соціальної мережи, зокрема для так званих "ополченців”, інформація з поіменним складом батальйону, їх автобіографіями та місцем проживання. Як Вам відомо, це є таємною інформацією і зберігаєтся вона тільки у відділах кадрів МВС і ЗСУ. Мабуть, у деяких людей була надія, що після цього козаки зі страху за своє життя і життя своїх родин розпорошаться. Але цього не сталося. Батальйон зберіг свій бойовий дух. Тому проти батальйону було зроблено наступний крок — на основі надуманих звинувачень батальйон «Торнадо» було знято з бойового чергування, а козаків-бійців примусово було відправлено на відпочинок. Але, як патріоти своєї держави, жоден боєць не залишив місця дислокації батальйону. Треба зазначити, що після відходу козаків з бойових позицій, незаконну торгівлю було продовжено.
       Просимо Вас, Арсене Борисовичу, розібратися в цій ситуації, а також просимо врахувати те, що «Торнадо» - це єдиний в Україні діючий на передовій, окремий козацький добровольчій батальйон, та його бойові успіхи відомі всій Україні.
Якщо ми є патріотами України, то в цій складний для країни час ми повинні не знищувати, а навпаки поширювати козацький рух, спрямований на захист нашої Неньки-України та підтвердити реченням з державного гімну України "покажем, що ми, браття, козацького роду”, або забути про відродження козацтва в Україні на користь і радість нашим внутрішнім і зовнішнім ворогам, а також про духовність, гідність, волю і патріотизм сучасних українських реєстрових козаків.
Народ України, який продовжує козацькі традиції, ніколи не пробачить пасивність сучасних козаків в ті часи, коли у боях за незалежність держави віддають своє життя тисячі українців-патріотів.

 

З повагою до Вас,
начальник Генерального штабу
ВГО «Українське Реєстрове Козацтво»
Полковник запасу ЗСУ
С.І. Тараненко

 

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...