УКРАЇНСЬКЕ РЕЄСТРОВЕ КОЗАЦТВО

Львівське обласне козацьке товариство
79024, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 102 оф. 10

Головна » Накази » Звернення

15-06-2014, 21:37

Звернення

Ми, козаки Львівського обласного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації "Українське Реєстрове Козацтво” керуючись Статутом ВГО УРК та виконуючи розпорядження про проведення Великої Ради УРК, №373 /115 від 25.04.2014р., звертаємось до Вас з листом про підтримку проведення Великої Козацької Рад до парламентських виборів в Україні.

Ми переживаємо непростий, але багатий на події час. Він запам'ятається нам важливими й знаковими подіями в історії сучасної України. Ми стали свідками того, як в країні розпочалося формування демократичного громадянського суспільства, символом якого став Євро-майдан, який функціонує за козацькою моделлю демократії.

В сьогоденні тісно переплелися старі і нові протиріччя державотворчих процесів, що посилюють кризові тенденції в серед козаків реєстровців. Відсутність кардинального підходу до вирішення назрілих проблем, ще більше загострює протиріччя у відносинах між керівництвом і членами ВГО УРК, що підвищує напруженість в середовищі козацьких товариств. Це знижує рівень морального духу, що приводить до суперечностей серед козаків та породжує питання доцільності перебування в лавах ВГО УРК.

У такій ситуації розв’язання проблеми лежить у площині Формування Громадянського Суспільства на основі системи громадянського самоврядування. Тому, ми вважаємо правильною ініціативу проведення Великої Козацької Ради для обговорити назрілих критичних питань, зокрема:

-         дати реальну оцінку діяльності ВГО УРК, зокрема генеральному штабу в період революційних подій в Україні;

-         винести на обговорення концепцію розвитку та діяльності ВГО УРК в 2014-2015рр.

-         визначитися із нашими партіями (партійними уподобаннями) та започаткувати обговорення програмних засад з якими необхідно виходити до громад;

-         напрацювати, прийняти і розмістити звернення Козаків УРК до Української громади, що дало б можливість відмежувати нашу діяльність від сепаратиських козацьких угруповань, що діють на даний час в Україні. При цьому таке звернення необхідно розмістити у ЗМІ, радіо і телебаченні;

-         напрацювати доповнення та зміни до статуту ВГО УРК у питанні створення Президії Ради Генеральних старшин ВГО УРК, як керівний орган в період між радами, для підготовки та прийняття колегіальних рішень;

-         пояснити нашим козакам, чому козаки УРК приймали участь у революційних подіях, як громадяни України а не як Козаки під прапорами УРК (оскільки згідно статуту, не маючи чіткого рішення генеральної старшини ВГО УРК кожен з нас  мав свою політичну волю і політичні уподобання);

-         створити з авторитетних Козаків ВГО УРК ініціативну групу для підготовки Великої Козацької Ради УРК та провести її у липні 2014р в м. Києві, та передбачити можливість виходу (додаткової легалізації ВГО УРК) на Євро-майдані.

Враховуючи все вище згадане треба розуміти, що у лавах ВГО УРК можуть перебувати члени різних політичних поглядів, але спільним для нас є ідеологія українського козацтва, реальне прагнення відновлення та розвитку козацького руху.

Також, продовжувати пропонувати подальше єднання всіх Козацьких рухів на Україні з метою посилення впливу на законодавчі і владні структури держави, що є важливим і невід'ємним елементом демократії і цивілізованого суспільства.

Рекомендуємо провести комплекс заходів, спрямованих на патріотичне і духовне зміцнення моральних засад серед членів організації УРК.

Коментарі до новини (0)
Коментарів до цієї новини не публіковалось...
Ви не автризовані, тому не маєте права публікувати коментарі. Увійдіть на сайт або зареєструйтесь.